Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 22.1.2018
Nepřítomné třídy01234567891011121314
1.Bšašašašašašašašašašašašašašaša
1.Cšašašašašašašašašašašašašašaša
Nepřítomní učitelé01234567891011121314
Antošíková Alena(lék)--
Baše Jan(ša)-....---..--------
Neumann Karel(ša)--..------------
Řoutil Ladislav(ša)-----DoDo......-----
Zahnášová Martina(ša)-No---
Změny v rozvrzích učitelů:
Antošíková Alena1. hododpadáNEJ1.B (1)
Dopitová Eva5. hodsupl. (Ro ša)PRA2.D (D2)za odpadlou
6. hodsupl. (Ro ša)PRA2.D (D2)(DI2)za odpadlou
7. hododpadáPRA1.B (D1)
8. hododpadáPRA1.B (D1)
9. hododpadáPRA1.B (D1)
před 5. hod dohled dílny+TEV
Grmolenská Kamila1. hododpadáANJ1.B (2)
4. hododpadáCJU1.C
5. hododpadáANJ1.C (2)
Heglasová Vladislava3. hodvýměna <<RUJ2.B (R)(U22)z 23.1. 1. hod
7. hododpadáNEJ3.G (N)+zrušeno
před 3. hod dohled suterén - šatny - dvůr
Chadim Romanpřed 4. hod dohled suterén - šatny - dvůr
Isakidis Petr7. hododpadáCAM2.Ezrušeno
8. hododpadáCAM2.Ezrušeno
Jaroš Jiří9. hododpadáSTZ3.Gzrušeno
Juřičková Jitka2. hododpadáTEK1.B
3. hododpadáTEK1.B
4. hododpadáTEK1.B
Kavková Olga3. hodzměna ANJ4.C (1)(U14)
6. hodzměna ANJ4.A (RJ)(U14)
7. hodvýměna <<ANJ3.D(U13)z 26.1. 1. hod
7. hododpadáANJ3.G (A)zrušeno
Masaryková Jana5. hododpadáANJ1.C (1)
Nováková Miroslava2. hodsupl. (Zh ša)EKO4.B(U38)za odpadlou
5. hododpadáTEM1.B
Pastorek Michal7. hodvýměna >>SPT3.Dna 26.1. 1. hod
Ryšavý Miroslav7. hododpadáTEK1.Ezrušeno
11. hododpadáMEC1.Ezrušeno
12. hododpadáMEC2.Ezrušeno
Provázková Renata8. hododpadáCJU3.Gzrušeno
Skopalíková Marta3. hodvýměna <<NEJ2.B (N)(U21)z 23.1. 1. hod
3. hodvýměna >>CJU2.Bna 23.1. 1. hod
Smičková Martina8. hododpadáELE1.Ezrušeno
10. hododpadáMAT3.Gzrušeno
Šmárik Boris2. hodpřesun <<SPS3.C(U35)z 7. hod
7. hodpřesun >>SPS3.Cna 2. hod
Straková Alena9. hododpadáCAD2.Ezrušeno
10. hododpadáCAD2.Ezrušeno
11. hododpadáSPS2.Ezrušeno
12. hododpadáCAD1.Ezrušeno
13. hododpadáSPS1.Ezrušeno
14. hododpadáSPS1.Ezrušeno
Tomášek Karel7. hododpadáPRA1.B (D3)
8. hododpadáPRA1.B (D3)
9. hododpadáPRA1.B (D3)
Vydržel Pavel9. hododpadáSTT1.Ezrušeno
10. hododpadáSTT1.Ezrušeno
11. hododpadáTCN3.Gzrušeno
12. hododpadáTEC3.Gzrušeno
13. hododpadáSTT2.Ezrušeno
14. hododpadáKOM2.Ezrušeno
Zdražilová Hana3. hododpadáMAT1.C
7. hododpadáCHE1.C
Změny v rozvrzích tříd:
1.B0.-14. hod školní akce
1.C0.-14. hod školní akce
1.E7. hodTEKodpadá(Ry)
8. hodELEodpadá(Sm)
9. hodSTTodpadá(Vy)
10. hodSTTodpadá(Vy)
11. hodMECodpadá(Ry)
12. hodCADodpadá(St)
13. hodSPSodpadá(St)
14. hodSPSodpadá(St)
2.B3. hodRUJR(U22)výměna <<Heglasová Vladislavaz 23.1. 1. hod
3. hodNEJN(U21)výměna <<Skopalíková Martaz 23.1. 1. hod
3. hodCJUvýměna >>na 23.1. 1. hod
2.D5. hodPRAD2suplujeDopitová Eva(Ro)
6. hodPRAD2(DI2)suplujeDopitová Eva(Ro)
2.E7. hodCAModpadá(Is)
8. hodCAModpadá(Is)
9. hodCADodpadá(St)
10. hodCADodpadá(St)
11. hodSPSodpadá(St)
12. hodMECodpadá(Ry)
13. hodSTTodpadá(Vy)
14. hodKOModpadá(Vy)
3.C2. hodSPS(U35)přesun <<Šmárik Borisz 7. hod
2. hodAUTodpadá(Nm)
7. hodSPSpřesun >>na 2. hod
3.D7. hodANJ(U13)výměna <<Kavková Olgaz 26.1. 1. hod
7. hodSPTvýměna >>na 26.1. 1. hod
3.G7. hodRUJRodpadá(Hs)
7. hodANJAodpadá(Kk)
7. hodNEJNodpadá(Hs)
8. hodCJUodpadá(Pr)
9. hodSTZodpadá(Ja)
10. hodMATodpadá(Sm)
11. hodTCNodpadá(Vy)
12. hodTECodpadá(Vy)
4.A6. hodANJRJ(U14)změnaKavková Olga
4.B2. hodEKO(U38)suplujeNováková Miroslava(Zh)
4.C3. hodANJ1(U14)změnaKavková Olga