Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 10.4.2020
Nepřítomné třídy01234567891011121314
1.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
1.BAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
1.CAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
1.DAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
1.EAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
2.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
2.BAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
2.CAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
2.DAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
2.EAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
3.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
3.BAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
3.CAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
3.DAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.BAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.CAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.DAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Vašíř Jan1. hododpadáCAD2.D
2. hododpadáCAD2.D
3. hododpadáCAD2.D
4. hododpadáPPC2.A (2)
5. hododpadáPPC2.A (2)
6. hododpadáCAD3.A (1)
7. hododpadáCAD3.A (1)
Baše Jan3. hododpadáPPC1.A (1)
4. hododpadáTVZ2.A (1)
5. hododpadáTVZ2.A (1)
Dopitová Eva1. hododpadáPRA2.B (D1)
2. hododpadáPRA2.B (D1)
3. hododpadáPRA2.B (D1)
4. hododpadáPRA3.C (D1)
5. hododpadáPRA3.C (D1)
6. hododpadáPRA3.C (D1)
Grmolenská Kamila1. hododpadáANJ2.A (1)
2. hododpadáANJ3.C (2)
3. hododpadáCJL1.C
4. hododpadáANJ2.D
5. hododpadáANJ4.A (1)
6. hododpadáCJU4.C
Havelka Martin4. hododpadáELE1.C
5. hododpadáAUT3.B
6. hododpadáELE2.B (1)
7. hododpadáELE2.B (1)
Heglasová Vladislava1. hododpadáDEJ1.D
4. hododpadáRUJ1.B (R)
6. hododpadáDEJ1.A
Holpuch Ondřej1. hododpadáMAT3.C
2. hododpadáMAT4.C
3. hododpadáMAT2.A
4. hododpadáMAT2.B
5. hododpadáMAT2.C
6. hododpadáMAT4.B
Chadim Roman4. hododpadáPRA3.C (D2)
5. hododpadáPRA3.C (D2)
6. hododpadáPRA3.C (D2)
Chudoba Jan6. hododpadáMEC2.C
7. hododpadáSTT3.B
Isakidis Petr4. hododpadáCAM4.A (2)
5. hododpadáCAM4.A (2)
Jaroš Jiří1. hododpadáCAM4.B (1)
2. hododpadáCAM4.B (1)
3. hododpadáSPS3.C
4. hododpadáCAMP4.D
5. hododpadáCAMP4.D
Juřičková Jitka2. hododpadáSPS2.A
3. hododpadáSPS4.A
4. hododpadáSPS2.C
5. hododpadáSPS2.B
6. hododpadáSPS3.B
Kalvachová Alena1. hododpadáTVZ4.A (1)
2. hododpadáTVZ4.A (1)
3. hododpadáTVZ1.B (N)
4. hododpadáTVZ1.B (N)
Kameníček Jan3. hododpadáANJ1.A (2)
4. hododpadáANJ4.C (2)
5. hododpadáANJ1.C (1)
Kameníčková Jana1. hododpadáANJ3.D
2. hododpadáANJ4.B (2)
3. hododpadáANJ2.C (1)
4. hododpadáANJ4.C (1)
5. hododpadáANJ3.A (2)
6. hododpadáOBN2.A
Kavková Olga1. hododpadáANJ2.A (2)
2. hododpadáANJ3.C (1)
3. hododpadáANJ2.C (2)
4. hododpadáANJ1.D (1)
5. hododpadáANJ3.A (1)
6. hododpadáANJ4.D
Kozák Petr6. hododpadáTEK2.B (2)
7. hododpadáTEK2.B (2)
Kozáková Věra5. hododpadáSTT4.C
6. hododpadáTEM1.B
Kunstfeld Jaroslav1. hododpadáPRA2.B (D3)
2. hododpadáPRA2.B (D3)
3. hododpadáPRA2.B (D3)
4. hododpadáPRA3.C (D3)
5. hododpadáPRA3.C (D3)
6. hododpadáPRA3.C (D3)
Lima Zdenka1. hododpadáTEC4.D
2. hododpadáMEC3.A
3. hododpadáEKO3.D
6. hododpadáTEC3.D
Mackovíková Monika1. hododpadáNEJ2.C (1)
2. hododpadáCJL1.A
4. hododpadáNEJ1.D (2)
6. hododpadáCJL1.D
Masaryková Jana1. hododpadáMAT3.B
2. hododpadáANJ3.B (1)
4. hododpadáMAT3.A
5. hododpadáANJ1.C (2)
7. hododpadáMAS4.B (MAS)+
Najdekrová Petra1. hododpadáEKO3.A
Nováková Miroslava1. hododpadáZRP4.B (2)
3. hododpadáPPC1.B (R)
4. hododpadáZRP4.A (1)
5. hododpadáSPT3.D
6. hododpadáTEC2.D
Pavlů Tomáš1. hododpadáTVZ4.A (2)
2. hododpadáTVZ4.A (2)
3. hododpadáZAE1.D
5. hododpadáZAE1.B
Peringerová Kristýna2. hododpadáCJU4.D
3. hododpadáCJU3.B
4. hododpadáCJU3.D
6. hododpadáCJU4.A
Provázková Renata1. hododpadáNEJ2.C (2)
2. hododpadáNEJ3.B (2)
Skopalíková Marta2. hododpadáCJL2.C
3. hododpadáOBN4.C
4. hododpadáOBN3.B
5. hododpadáCJU4.B
7. hododpadáOBN3.C
Straková Alena2. hododpadáSTJ3.D
3. hododpadáCAD4.B (2)
4. hododpadáCAD4.B (2)
Smičková Martina1. hododpadáFYZ1.B
2. hododpadáFYZ1.D
3. hododpadáMAT4.D
4. hododpadáFYZ1.A
6. hododpadáFYZ1.C
Šimáček Jiří2. hododpadáMEC1.B
3. hododpadáKOM4.B (1)
4. hododpadáKOM4.B (1)
5. hododpadáMEC1.D
6. hododpadáKOM3.A (2)
7. hododpadáKOM3.A (2)
Šiška Adam1. hododpadáSPS4.C
5. hododpadáSTJ2.D
Šmárik Boris1. hododpadáMEC1.C
3. hododpadáSPS3.A
Tomášek Karel1. hododpadáPRA2.B (D2)
2. hododpadáPRA2.B (D2)
3. hododpadáPRA2.B (D2)
Zdražilová Hana1. hododpadáCHE1.A
2. hododpadáMAT1.C
5. hododpadáMAT1.A
Změny v rozvrzích tříd:
1.A0.-14. hod Obecná absence třídy
1.B0.-14. hod Obecná absence třídy
1.C0.-14. hod Obecná absence třídy
1.D0.-14. hod Obecná absence třídy
1.E0.-14. hod Obecná absence třídy
2.A0.-14. hod Obecná absence třídy
2.B0.-14. hod Obecná absence třídy
2.C0.-14. hod Obecná absence třídy
2.D0.-14. hod Obecná absence třídy
2.E0.-14. hod Obecná absence třídy
3.A0.-14. hod Obecná absence třídy
3.B0.-14. hod Obecná absence třídy
3.C0.-14. hod Obecná absence třídy
3.D0.-14. hod Obecná absence třídy
4.A0.-14. hod Obecná absence třídy
4.B0.-14. hod Obecná absence třídy
4.C0.-14. hod Obecná absence třídy
4.D0.-14. hod Obecná absence třídy