Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 19.6.2019
Nepřítomné třídy01234567891011121314
4.AMatMatMatMatMatMatMatMatMatMatMat
4.BMatMatMatMatMatMatMatMatMatMat
4.CMatMatMatMatMatMatMatMatMat
4.DMatMatMatMatMatMatMatMatMatMatMat
Nepřítomní učitelé01234567891011121314
Chudoba Jan(ša)-SiJuSsJaSsSs--------
Grmolenská Kamila(ša)-Sk..KkKkPr---------
Kameníček Jan(ša)---JuPsMaKk--------
Najdekrová Petra(DOV)--SkJa-KzHl..-------
Neumann Karel(DOV)-..-Kz-----------
Šmárik Boris(DOV)---......Si--------
Straková Alena(ša)---------
Změny v rozvrzích učitelů:
Baše Jan5. hododpadáTVZ4.A
6. hododpadáTVZ4.A
Holpuch Ondřej3. hododpadáMAT4.B
6. hodsupl. (Na DOV)EKO3.C(TEK)za odpadlou
před 8. hod dohled 3.patro
Heglasová Vladislavapřed 2. hod dohled přízemí
Isakidis Petr3. hododpadáSTT4.A
Jaroš Jiří3. hodsupl. (Na DOV)PPC1.C (2)(ICT1)za odpadlou
4. hodsupl. (Cu ša)TEK1.A(U34)za odpadlou
před 7. hod dohled 1.patro
Juřičková Jitka2. hodsupl. (Cu ša)TEK1.A(U34)za odpadlou
2. hododpadáSPS4.A
3. hodsupl. (Ka ša)PPC1.C (1)(ICT2)za odpadlou
před 8. hod dohled 2.patro
Kavková Olga2. hododpadáCJU4.D
3. hodsupl. (Gr ša)ANJ3.A (1)(U11)za odpadlou
4. hodsupl. (Gr ša)ANJ1.D(U21)za odpadlou
4. hododpadáANJ4.D
6. hodsupl. (Ka ša)ANJ3.B (1)(U29)za odpadlou
Konečná Dagmar5. hodvýměna <<MAT2.C(U26)z 20.6. 3. hod
Kunstfeld Jaroslav4. hododpadáPRA4.B (D2)
5. hododpadáPRA4.B (D2)
Kalvachová Alena1. hododpadáTVZ4.C
2. hododpadáTVZ4.C
Kozáková Věra3. hodsupl. (Nm DOV)AUT3.B(U22)za odpadlou
4. hododpadáKOM4.C (2)
5. hodsupl. (Na DOV)EKO3.A(U11)za odpadlou
5. hododpadáKOM4.C (2)
6. hododpadáKOM4.C (1)
7. hododpadáKOM4.C (1)
před 6. hod dohled 1.patro
Masaryková Jana2. hododpadáANJ4.B (N)
5. hodsupl. (Ka ša)ANJ3.C (2)(PRE)za odpadlou
Nováková Miroslava5. hodvýměna >>STT2.Cna 20.6. 3. hod
před 2. hod dohled 1.patro
Peringerová Kristýnapřed 7. hod dohled přízemí
Pospíchalová Irena4. hodsupl. (Ka ša)ANJ2.B (2)(U30)za odpadlou
Provázková Renata4. hododpadáCJU4.A
5. hodsupl. (Gr ša)CJL1.A(U34)za odpadlou
Šimáček Jiří1. hodsupl. (Cu ša)MEC2.A(U14)za odpadlou
1. hododpadáSPS4.B
3. hododpadáMEC4.D
6. hodsupl. (Sr DOV)SPS2.A(U14)za odpadlou
Skopalíková Marta1. hodsupl. (Gr ša)CJU3.C(TEK)za odpadlou
2. hodsupl. (Na DOV)EKO3.D(MUL)za odpadlou
před 8. hod dohled 1.patro
Šiška Adam3. hodsupl. (Cu ša)TEK1.A(U34)za odpadlou
4. hododpadáPRA4.B (D1)
5. hodsupl. (Cu ša)SPS2.B(U30)za odpadlou
5. hododpadáPRA4.B (D1)
6. hodsupl. (Cu ša)MEC1.D(U21)za odpadlou
před 1., 7. hod dohled 2.patro
Straková Alenapřed 2. hod dohled 2.patro
Vydržel Pavel5. hododpadáTEC4.D
Zdražilová Hana1. hododpadáMAT4.D
Změny v rozvrzích tříd:
1.A2. hodTEK(U34)suplujeJuřičková Jitka(Cu)
3. hodTEK(U34)suplujeŠiška Adam(Cu)
4. hodTEK(U34)suplujeJaroš Jiří(Cu)
5. hodCJL(U34)suplujeProvázková Renata(Gr)
1.C3. hodPPC1(ICT2)suplujeJuřičková Jitka(Ka)
3. hodPPC2(ICT1)suplujeJaroš Jiří(Na)
1.D4. hodANJ(U21)suplujeKavková Olga(Gr)
6. hodMEC(U21)suplujeŠiška Adam(Cu)
2.A1. hodMEC(U14)suplujeŠimáček Jiří(Cu)
6. hodSPS(U14)suplujeŠimáček Jiří(Sr)
2.B4. hodANJ2(U30)suplujePospíchalová Irena(Ka)
5. hodSPS(U30)suplujeŠiška Adam(Cu)
2.C5. hodMAT(U26)výměna <<Konečná Dagmarz 20.6. 3. hod
5. hodSTTvýměna >>na 20.6. 3. hod
3.A3. hodANJ1(U11)suplujeKavková Olga(Gr)
5. hodEKO(U11)suplujeKozáková Věra(Na)
3.B3. hodAUT(U22)suplujeKozáková Věra(Nm)
6. hodANJ1(U29)suplujeKavková Olga(Ka)
3.C1. hodCJU(TEK)suplujeSkopalíková Marta(Gr)
5. hodANJ2(PRE)suplujeMasaryková Jana(Ka)
6. hodEKO(TEK)suplujeHolpuch Ondřej(Na)
3.D2. hodEKO(MUL)suplujeSkopalíková Marta(Na)
4.A0.-10. hod maturity
4.B0.-9. hod maturity
4.C0.-8. hod maturity
4.D0.-10. hod maturity