Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 22. 2.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
3.A kult kult kult
3.B kult kult kult
3.C kult kult kult
3.D kult kult kult
3.E kult kult kult
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Kozáková Věra - .. -
Čulík Štěpán - - -
Havelka Martin -
Havelková Dita Gr - Mc
Isakidis Petr - .. ..
Kameníček Jan -
Konečná Adriana - - -
Neumann Karel Ha -
Nováková Miroslava - - - <>
Skopalíková Marta - .. -
Smičková Martina - Cu - - Cu Ma Sr - - - - - - - -
Vojčinák Petr -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
CNC mimo mimo
LIS mimo mimo
Změny v rozvrzích učitelů
Kozáková Věra
1. - 2. les., 0. les.Obecný pedagogický dohled
Chudoba Jan
1 supl. (Sm PN) FYZ 1.A U34 za odpadlou
4 supl. (Sm PN) FYZ 1.D (ZP) U44 za odpadlou
Čulík Štěpán
0. les., 2. les., 1. les.Obecný pedagogický dohled
Gáliková Petra
1 odpadá KOM 3.B (2)
2 odpadá KOM 3.B (2)
4 výměna << STT 4.C U33 z 21.2. 5. hod
Grmolenská Kamila
1 odpadá ANJ 3.E
2 supl. (Hd lék) ANJ 1.A (2) U34 za odpadlou
2 odpadá ANJ 3.C (1)
Havelka Martin
2 supl. (Nm ša) AUT 4.A U21 přespočetná hod.
Havelková Dita
1 odpadá ANJ 3.A (2)
6 výměna >> ANJ 3.B (1) na 23.2. 1. hod
Heglasová Vladislava
1 odpadá NEJ 3.A (1)
před 2. hod dohled 1.patro  
Holpuch Ondřej
6 výměna << MAT 3.B U13 z 23.2. 1. hod
Isakidis Petr
2. les., 0. - 1. les.Obecný pedagogický dohled
Kavková Olga
2 výměna << CJL 4.D U23 z 23.2. 3. hod
2 odpadá ANJ 3.C (2)
Konečná Adriana
před 5. hod dohled 2.patro  
0. les., 2. les., 1. les.Obecný pedagogický dohled
Mackovíková Monika
4 supl. (Hd lék) ANJ 1.A (1) U34 za odpadlou
před 1. hod dohled 2.patro  
Masaryková Jana
5 supl. (Sm PN) MAT 4.A U21 za odpadlou
Najdekrová Petra
2 výměna >> EKO 4.D na 23.2. 3. hod
Nováková Miroslava
před 2. hod dohled 2.patro  
Provázková Renata
6 výměna >> NEJ 3.B (2) na 23.2. 1. hod
Skopalíková Marta
4 výměna >> CJL 4.C na 21.2. 5. hod
2. les., 1. les., 0. les.Obecný pedagogický dohled
Sobotíková Veronika
před 3. hod dohled 2.patro  
Sovová Alena
2 odpadá VF 3.E
7 výměna << VF 3.E U12 z 20.2. 4. hod
Šimáček Jiří
2 odpadá SPS 3.D
Šiška Adam
2 odpadá MEC 3.A
Šmárik Boris
6 supl. (Sm PN) FYZ 2.B U46 dozor
Změny v rozvrzích tříd
1.A
1 FYZ U34 supluje Cu (Sm)
2 ANJ 2 U34 supluje Gr (Hd)
4 ANJ 1 U34 supluje Mc (Hd)
1.D
4 FYZ ZP U44 supluje Cu (Sm)
2.B
6 FYZ U46 supluje Sr (Sm)
3.A
2. les., 1. les., 0. les. kultura
3.B
6 MAT U13 výměna << Hl z 23.2. 1. hod
6 NEJ 2 výměna >> na 23.2. 1. hod
6 ANJ 1 výměna >> na 23.2. 1. hod
1. - 2. les., 0. les. kultura
3.C
0. - 2. les. kultura
3.D
1. les., 0. les., 2. les. kultura
3.E
7 VF U12 výměna << So z 20.2. 4. hod
7 TEC výměna >> na 20.2. 4. hod
1. les., 0. les., 2. les. kultura
4.A
2 AUT U21 supluje Ha (Nm)
5 MAT U21 supluje Ma (Sm)
4.C
4 STT U33 výměna << Ga z 21.2. 5. hod
4 CJL výměna >> na 21.2. 5. hod
4.D
2 CJL U23 výměna << Kk z 23.2. 3. hod
2 EKO výměna >> na 23.2. 3. hod
Pedagogický dohled u třídy:
3.A
Hodina: 0. - 2. les., Učitel: Čulík Štěpán
3.B
Hodina: 0. - 2. les., Učitel: Isakidis Petr
3.C
Hodina: 0. - 2. les., Učitel: Skopalíková Marta
3.D
Hodina: 0. - 2. les., Učitel: Kozáková Věra
3.E
Hodina: 0. - 2. les., Učitel: Konečná Adriana