Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 14. 4.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Dopitová Eva - .. .. .. - .. .. .. - - - - - - -
Konečná Dagmar - - - - - - - - - - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Čulík Štěpán
3 odpadá PRA 3.D (D1) zrušeno
4 odpadá PRA 3.D (D1) zrušeno
5 odpadá PRA 1.A (D2) zrušeno
6 odpadá PRA 1.A (D2) zrušeno
7 odpadá PRA 1.A (D2) zrušeno
Gáliková Petra
1 odpadá KOM 4.C (1) zrušeno
2 odpadá KOM 4.C (1) zrušeno
Havelka Martin
3 odpadá AUT 4.D zrušeno
Heglasová Vladislava
7 odpadá NEJ 4.B (1) zrušeno
Havelková Renáta
1 odpadá ZRP 4.A (1) zrušeno
7 odpadá ZRP 4.B (2) zrušeno
Chadim Roman
1 odpadá PRA 2.D (D2) zrušeno
2 odpadá PRA 2.D (D2) zrušeno
3 odpadá PRA 2.D (D2) zrušeno
Chudoba Jan
4 odpadá MEC 4.D zrušeno
Kalvachová Alena
1 odpadá TVZ 1.C (1) zrušeno
2 odpadá TVZ 1.C (1) zrušeno
Kavková Olga
6 navíc ANJ 4.A (1) U13 za odpadlou
6 odpadá ANJ 4.A (1) zrušeno
Kozák Petr
2 navíc CAD 4.A (1) IT33 za odpadlou
2 odpadá CAD 4.A (1) zrušeno
Kapuš Ondřej
1 odpadá TVZ 1.C (2) zrušeno
2 odpadá TVZ 1.C (2) zrušeno
3 odpadá TVZ 4.C (1) zrušeno
4 odpadá TVZ 4.C (1) zrušeno
Kozáková Věra
1 odpadá CAM 4.A (2) zrušeno
2 odpadá CAM 4.A (2) zrušeno
7 výměna << STT 2.C U43 z 16.4. 4. hod
Kunstfeld Jaroslav
1 odpadá PRA 4.B (D2) zrušeno
2 odpadá PRA 4.B (D2) zrušeno
3 odpadá PRA 3.D (D2) zrušeno
4 odpadá PRA 3.D (D2) zrušeno
Mackovíková Monika
6 odpadá NEJ 4.D zrušeno
Najdekrová Petra
1 odpadá EKO 4.D zrušeno
3 odpadá EKO 4.B zrušeno
Peringerová Kristýna
6 odpadá TVZ 3.D zrušeno
7 odpadá TVZ 3.D zrušeno
Skopalíková Marta
7 odpadá OBN 4.D zrušeno
Sovová Alena
1 odpadá PRA 4.B (D1) zrušeno
2 odpadá PRA 4.B (D1) zrušeno
Smičková Martina
3 přesun << MAT 4.D U32 z 16.4. 6. hod
Šimáček Jiří
1 odpadá KOM 4.C (2) zrušeno
2 odpadá KOM 4.C (2) zrušeno
6 odpadá KOM 4.A (2) zrušeno
7 odpadá KOM 4.A (2) zrušeno
Šmárik Boris
3 navíc CAD 4.C (2) IT42 za odpadlou
3 odpadá CAD 4.C (2) zrušeno
4 navíc CAD 4.C (2) IT42 za odpadlou
4 odpadá CAD 4.C (2) zrušeno
7 výměna >> SPS 2.C na 16.4. 4. hod
Tomášek Karel
1 odpadá PRA 2.D (D1) zrušeno
2 odpadá PRA 2.D (D1) zrušeno
3 odpadá PRA 2.D (D1) zrušeno
5 odpadá PRA 1.A (D3) zrušeno
6 odpadá PRA 1.A (D3) zrušeno
7 odpadá PRA 1.A (D3) zrušeno
Změny v rozvrzích tříd
1.A
5 PRA D1 odpadá (Do)
5 PRA D2 odpadá (Ck)
5 PRA D3 odpadá (To)
6 PRA D1 odpadá (Do)
6 PRA D2 odpadá (Ck)
6 PRA D3 odpadá (To)
7 PRA D1 odpadá (Do)
7 PRA D2 odpadá (Ck)
7 PRA D3 odpadá (To)
1.C
1 TVZ 2 odpadá (Kp)
1 TVZ 1 odpadá (Kv)
2 TVZ 2 odpadá (Kp)
2 TVZ 1 odpadá (Kv)
2.C
7 STT U43 výměna << Kz z 16.4. 4. hod
7 SPS výměna >> na 16.4. 4. hod
2.D
1 PRA D2 odpadá (Ca)
1 PRA D3 odpadá (Do)
1 PRA D1 odpadá (To)
2 PRA D2 odpadá (Ca)
2 PRA D3 odpadá (Do)
2 PRA D1 odpadá (To)
3 PRA D2 odpadá (Ca)
3 PRA D3 odpadá (Do)
3 PRA D1 odpadá (To)
3.D
3 PRA D1 odpadá (Ck)
3 PRA D2 odpadá (Ku)
4 PRA D1 odpadá (Ck)
4 PRA D2 odpadá (Ku)
6 TVZ odpadá (Pe)
7 TVZ odpadá (Pe)
4.A
1 CAM 2 odpadá (Kz)
1 ZRP 1 odpadá (Hv)
2 CAD 1 IT33 navíc Ko
2 CAM 2 odpadá (Kz)
2 CAD 1 odpadá (Ko)
6 ANJ 1 U13 navíc Kk
6 ANJ 1 odpadá (Kk)
6 KOM 2 odpadá (Si)
7 KOM 2 odpadá (Si)
4.B
1 PRA D1 odpadá (So)
1 PRA D2 odpadá (Ku)
2 PRA D1 odpadá (So)
2 PRA D2 odpadá (Ku)
3 EKO odpadá (Na)
7 NEJ 1 odpadá (Hs)
7 ZRP 2 odpadá (Hv)
4.C
1 KOM 2 odpadá (Si)
1 KOM 1 odpadá (Ga)
2 KOM 2 odpadá (Si)
2 KOM 1 odpadá (Ga)
3 CAD 2 IT42 navíc Sr
3 TVZ 1 odpadá (Kp)
3 CAD 2 odpadá (Sr)
4 CAD 2 IT42 navíc Sr
4 TVZ 1 odpadá (Kp)
4 CAD 2 odpadá (Sr)
4.D
1 EKO odpadá (Na)
3 MAT U32 přesun << Sm z 16.4. 6. hod
3 AUT odpadá (Ha)
4 MEC odpadá (Cu)
6 NEJ odpadá (Mc)
7 OBN odpadá (Sk)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou