(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  1.A  (Kalvachová Alena, U14)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

CJU
Sk
(U14)

NEJ (N)
Sk
(U14)

TVZ
Kv
(TS1)

TVZ
Kv
(TS1)

CHE
Zd
(U14)

ANJ (1)
Gr
(PRE)

MEC
Ju
(U14)

   

RUJ (R)
Hs
(U13)

ANJ (2)
Ka
(U21)

 
Ú
t

 

 

ANJ (1)
Gr
(U26)

TEK
Ju
(U14)

TEK
Ju
(U14)

TEK
Ju
(U14)

MAT
Zd
(U14)

 

PRA (D1)
To
(DI1)

PRA (D1)
To
(DI1)

PRA (D1)
To
(DI1)

PRA (D2)
Ro
(DI3)

PRA (D2)
Ro
(DI2)

PRA (D2)
Ro
(DI2)

ANJ (2)
Ka
(U14)

PRA (D3)
Do

PRA (D3)
Do
(DI3)

PRA (D3)
Do
(DI3)

 
S
t

 

 

MEC
Ju
(U14)

CJU
Sk
(U14)

MAT
Zd
(U14)

CHE
Zd
(U14)

DEJ
Hs
(U14)

ZAE
Ba
(U14)

     

 
Č
t

 

 

NEJ (N)
Sk
(U13)

MAT
Zd
(U14)

ELE
Sm
(U14)

TEM
No
(U14)

FYZ
Sm
(U14)

       

RUJ (R)
Hs
(U14)

 
P
á

 

 

TEM
No
(U14)

MAT
Zd
(U14)

FYZ
Sm
(U14)

DEJ
Hs
(U14)

ANJ (1)
Gr
(U14)

CJU
Sk
(U14)

PPC (1)
Ka
(CNC)

   

ANJ (2)
Ka
(U29)

PPC (2)
Ba
(ICT1)

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  1.B  (Masaryková Jana, U25)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

NEJ (1)
An
(U25)

TEK
Ju
(U25)

TEK
Ju
(U25)

TEK
Ju
(U25)

TEM
No
(U25)

 

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D2)
Ro
(DI2)

PRA (D2)
Ro
(DI2)

PRA (D2)
Ro
(DI2)

ANJ (2)
Gr
(U21)

PRA (D3)
To
(DI3)

PRA (D3)
To
(DI3)

PRA (D3)
To
(DI3)

 
Ú
t

 

 

CHE
Zd
(U25)

ELE
Sm
(U25)

ANJ (1)
Ma
(U21)

DEJ
Hs
(U25)

FYZ
Sm
(U25)

MAT
Ma
(U25)

     

ANJ (2)
Gr
(U25)

 
S
t

 

 

ANJ (1)
Ma
(U25)

CJU
Pr
(U25)

MAT
Ma
(U25)

CJU
Pr
(U25)

MEC
Ju
(U25)

TVZ
Kv
(TS1)

TVZ
Kv
(TS1)

   

NEJ (2)
Pr
(U13)

 
Č
t

 

 

FYZ
Sm
(U25)

TEM
No
(U25)

MAT
Ma
(U25)

DEJ
Hs
(U25)

CHE
Zd
(U25)

ZAE
Ba
(U25)

PPC (1)
Ba
(ICT3)

   

PPC (2)
No
(CNC)

 
P
á

 

 

MEC
Ju
(U25)

CJU
Pr
(U25)

ANJ (1)
Ma
(U21)

NEJ (1)
An
(U25)

MAT
Ma
(U25)

       

NEJ (2)
Pr
(U13)

ANJ (2)
Gr
(U21)

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  1.C  (Jaroš Jiří, U26)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

TVZ
Ba
(TS1)

TVZ
Ba
(TS1)

MAT
Zd
(U26)

CJU
Gr
(U26)

ANJ (1)
Ma
(PRE)

ZAE
Ba
(U26)

CHE
Zd
(U26)

   

ANJ (2)
Gr
(U26)

 
Ú
t

 

 

PPC (1)
Ba
(ICT2)

PRA (D1)
Ca
(DI1)

PRA (D1)
Ca
(DI1)

PRA (D1)
Ca
(DI1)

MEC
Ja
(U26)

FYZ
Hl
(U26)

NEJ (N)
Pr
(PRE)

   

PRA (D2)
Ro
(DI2)

PRA (D2)
Ro
(DI2)

PRA (D2)
Ro
(DI3)

PPC (2)
No
(ICT3)

RUJ (R)
Hs
(U13)

PRA (D3)
To
(DI3)

PRA (D3)
To
(DI3)

PRA (D3)
To

 
S
t

 

 

MAT
Zd
(U26)

FYZ
Hl
(U26)

ELE
Sm
(U26)

DEJ
Hs
(U26)

CJU
Gr
(U26)

TEM
No
(U26)

CHE
Zd
(U26)

   

 
Č
t

 

 

TEK
Ja
(U26)

TEK
Ja
(U26)

TEK
Ja
(U26)

MAT
Zd
(U26)

CJU
Gr
(U26)

ANJ (1)
Ma
(U13)

     

ANJ (2)
Gr
(PRE)

 
P
á

 

 

MEC
Ja
(U26)

ANJ (1)
Ma
(U26)

TEM
No
(U26)

MAT
Zd
(U26)

NEJ (N)
Pr
(U13)

DEJ
Hs
(U26)

     

ANJ (2)
Gr
(U21)

RUJ (R)
Hs
(PRE)

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  1.D  (Baše Jan, U29)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

MAT
Zd
(U29)

CJU
Kk
(U29)

ANJ
Ka
(U29)

VP
Du
(U29)

VP
Du
(U29)

DEJ
Hs
(U29)

FYZ
Hl
(U29)

   

 
Ú
t

 

 

MEC
Pa
(U29)

NEJ
An
(U29)

CHE
Ko
(U29)

MEC
Pa
(U29)

MA
No
(U29)

MAT
Zd
(U29)

ZAE
Ba
(U29)

   

 
S
t

 

 

CHE
Ko
(U29)

MAT
Zd
(U29)

PPC
Ba
(CNC)

PRA
Ro
(DI1)

PRA
Ro
(DI1)

DEJ
Hs
(U29)

ANJ
Ka
(U29)

   

 
Č
t

 

 

MAT
Zd
(U29)

TEK
Ry
(U29)

TEK
Ry
(U29)

TEK
Ry
(U29)

CJU
Kk
(U29)

NEJ
An
(U29)

     

 
P
á

 

 

ELE
Sm
(U29)

MA
No
(U29)

CJU
Kk
(U29)

ANJ
Ka
(U29)

TVZ
Ba
(TS1)

TVZ
Ba
(TS1)

FYZ
Hl
(U29)

   

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  2.A  (Najdekrová Petra, U11)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

CAM (1)
Is
(CNC)

CAM (1)
Is
(CNC)

CJU
Gr
(U11)

MAT
Sa
(U11)

FYZ
Sm
(U11)

MAT
Sa
(U11)

     

CAM (2)
Ja
(ICT3)

CAM (2)
Ja
(ICT3)

 
Ú
t

 

 

MAT
Sa
(U11)

ANJ (1)
Ps
(PRE)

ELE
Ha
(U11)

CAD (1)
Sr
(ICT1)

CAD (1)
Sr
(ICT1)

RUJ (R)
Hs
(U13)

 

L: ELE (1) Ha (ELE)

L: ELE (1) Ha (ELE)

L: TEK (2) Ju (CNC)

L: TEK (2) Ju (CNC)

ANJ (2)
Ma
(U13)

PPC (2)
Ka
(ICT2)

PPC (2)
Ka
(ICT2)

NEJ (N)
Pr
(PRE)

S: TEK (1) Ju (CNC)

S: TEK (1) Ju (CNC)

S: ELE (2) Ha (ELE)

S: ELE (2) Ha (ELE)

 
S
t

 

 

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

SPS
Ju
(U11)

STT
Kz
(U11)

ANJ (1)
Ps
(PRE)

CJU
Gr
(U11)

   

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

ANJ (2)
Ma
(U21)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

 
Č
t

 

 

PPC (1)
Na
(ICT3)

PPC (1)
Na
(ICT3)

CJU
Gr
(U11)

MEC
Ju
(U11)

SPS
Ju
(U11)

FYZ
Sm
(U11)

RUJ (R)
Hs
(PRE)

   

CAD (2)
Ss
(CNC)

CAD (2)
Ss
(CNC)

NEJ (N)
Pr
(U13)

 
P
á

 

 

STT
Kz
(U11)

OBN
Na
(U11)

TVZ
Kv
(TS1)

TVZ
Kv
(TS1)

MEC
Ju
(U11)

ANJ (1)
Ps
(U13)

SPS
Ju
(U11)

   

ANJ (2)
Ma
(U21)

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  2.B  (Straková Alena, U22)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

MEC
Pa
(U22)

OBN
Kv
(U22)

CJU
Sk
(U22)

FYZ
Sm
(U22)

MAT
Hl
(U22)

STT
No
(U22)

ANJ (1)
Gr
(U22)

   

ANJ (2)
Ps
(U21)

 
Ú
t

 

 

RUJ (R)
Hs
(U22)

PPC (1)
Na
(ICT1)

PPC (1)
Na
(ICT1)

ELE
Ha
(U22)

MAT
Hl
(U22)

L: ELE (1) Ha (ELE)

L: ELE (1) Ha (ELE)

   

L: TEK (2) Ju (ICT2)

L: TEK (2) Ju (ICT2)

NEJ (N)
Sk
(U13)

PPC (2)
Ka
(ICT2)

PPC (2)
Ka
(ICT2)

S: TEK (1) Ju (ICT2)

S: TEK (1) Ju (ICT2)

S: ELE (2) Ha (ELE)

S: ELE (2) Ha (ELE)

 
S
t

 

 

FYZ
Sm
(U22)

ANJ (1)
Gr
(U21)

ANJ (1)
Gr
(U22)

TVZ
Ba
(TS1)

TVZ
Ba
(TS1)

SPS
St
(U22)

     

ANJ (2)
Ps
(U13)

ANJ (2)
Ps
(U21)

 
Č
t

 

 

MAT
Hl
(U22)

RUJ (R)
Hs
(U13)

STT
No
(U22)

SPS
St
(U22)

CJU
Sk
(U22)

 

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

NEJ (N)
Sk
(U22)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

 
P
á

 

 

CAD (1)
St
(CNC)

CAD (1)
St
(CNC)

CAD (1)
St
(CNC)

CJU
Sk
(U22)

SPS
St
(U22)

MEC
Pa
(U22)

     

CAD (2)
Ss
(ICT2)

CAD (2)
Ss
(ICT2)

CAD (2)
Ss
(ICT2)

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  2.C  (Šiška Adam, TEK)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

STT
No
(TEK)

ANJ (1)
Ps
(U21)

MAT
Sa
(TEK)

SPS
Ss
(TEK)

MAT
Sa
(TEK)

ELE
Ha
(TEK)

 

L: ELE (1)
Ha
(ELE)

L: ELE (1)
Ha
(ELE)

NEJ (2)
Pr
(PRE)

S: ELE (2)
Ha
(ELE)

S: ELE (2)
Ha
(ELE)

 
Ú
t

 

 

SPS
Ss
(TEK)

MEC
Pa
(TEK)

FYZ
Sm
(TEK)

MAT
Sa
(TEK)

OBN
Kv
(TEK)

CJU
Gr
(TEK)

     

 
S
t

 

 

PPC (1)
No
(ICT2)

PPC (1)
No
(ICT2)

STT
No
(TEK)

MEC
Pa
(TEK)

NEJ (1)
An
(TEK)

L: TEK (1)
Ss
(ICT3)

L: TEK (1)
Ss
(ICT3)

   

PPC (2)
Ka
(ICT3)

PPC (2)
Ka
(ICT3)

ANJ (2)
Ka
(U21)

S: TEK (2)
Ss
(ICT3)

S: TEK (2)
Ss
(ICT3)

 
Č
t

 

 

CJU
Gr
(TEK)

NEJ (1)
An
(PRE)

ANJ (1)
Ps
(U21)

TVZ
Ba
(TS1)

TVZ
Ba
(TS1)

 

CAD (1)
Ss
(ICT2)

CAD (1)
Ss
(ICT2)

CAD (1)
Ss
(ICT2)

ANJ (2)
Ka
(TEK)

NEJ (2)
Pr
(PRE)

CAD (2)
Sr
(ICT1)

CAD (2)
Sr
(ICT1)

CAD (2)
Sr
(ICT1)

 
P
á

 

 

CJU
Gr
(TEK)

FYZ
Sm
(TEK)

ANJ (1)
Ps
(TEK)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

SPS
Ss
(TEK)

   

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

ANJ (2)
Ka
(PRE)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  2.D  (Antošíková Alena, MUL)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

TEC
Sc
(MUL)

TEC
Sc
(MUL)

MA
Sc
(MUL)

MA
Sc
(MUL)

PRA (D1)
Ca
(DI3)

PRA (D1)
Ca
(DI1)

MAT
Sa
(MUL)

   

PRA (D2)
Ro

PRA (D2)
Ro
(DI2)

 
Ú
t

 

 

CHE
Ko
(MUL)

MAT
Sa
(MUL)

ANJ
An
(MUL)

ELE
Nm
(ELE)

MAT
Sa
(MUL)

CJU
An
(MUL)

NEJ
An
(MUL)

   

 
S
t

 

 

CAD
St
(ICT1)

CAD
St
(ICT1)

CAD
St
(ICT1)

CJU
An
(MUL)

CHE
Ko
(MUL)

L: ELE
Nm
(ELE)

L: ELE
Nm
(ELE)

   

 
Č
t

 

 

TVZ
Ba
(TS1)

TVZ
Ba
(TS1)

STJ
Pa
(MUL)

CJU
An
(MUL)

PPC
No
(ICT1)

PPC
No
(ICT1)

ANJ
An
(MUL)

   

 
P
á

 

 

ANJ
An
(MUL)

STJ
Pa
(MUL)

NEJ
An
(MUL)

STJ
Pa
(MUL)

OBN
Kv
(MUL)

       

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  3.A  (Isakidis Petr, U27)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

MAT
Hl
(U27)

CJU
An
(U27)

PD (PD)
Hm
(U27)

PD (PD)
Hm
(U27)

SPS
Ju
(U27)

CAM (PD)
Ja
(ICT2)

CAM (PD)
Ja
(ICT2)

   

TCV (PPV)
Kz
(U19)

ANJ (PPV)
Ps
(PRE)

L: KOM (PPV)
Si
(KOM2)

L: KOM (PPV)
Si
(KOM2)

 
Ú
t

 

 

ANJ (PD)
Ma
(PRE)

ZM (PD)
Si
(KOM1)

ZM (PD)
Si
(KOM1)

TVZ
Ba
(TS1)

TVZ
Ba
(TS1)

EKO
Na
(U27)

ANJ (PD)
Ma
(U27)

   

CAD (PPV)
St
(ICT1)

CAM (PPV)
Is
(CNC)

CAM (PPV)
Is
(CNC)

 
S
t

 

 

CJU
An
(U27)

EKO
Na
(U27)

NEJ (N)
An
(PRE)

MAT
Hl
(U27)

ANJ (PD)
Ma
(U13)

STT
Is
(U27)

STT (PPV)
Is
(U27)

   

RUJ (R)
Hs
(U13)

ANJ (PPV)
Ps
(PRE)

 
Č
t

 

 

CJU
An
(U27)

STT
Is
(U27)

OBN
Po
(U27)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

SPS (PPV)
Ju
(U27)

   

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

 
P
á

 

 

PNK (PD)
Kb
(ICT1)

PNK (PD)
Kb
(ICT1)

PNK (PD)
Kb
(ICT1)

SPS
Ju
(U27)

MAT
Hl
(U27)

       

ANJ (PPV)
Ps
(U21)

MEC (PPV)
Ry
(U27)

MEC (PPV)
Ry
(U27)

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  3.B  (Šimáček Jiří, U30)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

MAT
Hl
(U30)

MEC
Pa
(U30)

TVZ
Kv
(TS1)

TVZ
Kv
(TS1)

   

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

 
Ú
t

 

 

SPS
Si
(U30)

CJU
Sk
(U30)

AUT
Nm
(U30)

ANJ (N)
Ma
(PRE)

STT
Vy
(U30)

CAM (N)
Ja
(ICT1)

CAM (N)
Ja
(ICT1)

   

ANJ (R)
Vc
(U30)

CAM (R)
Is
(ICT3)

CAM (R)
Is
(ICT3)

 
S
t

 

 

MAT
Hl
(U30)

SPS
Si
(U30)

AUT
Nm
(U30)

OBN
Kv
(U30)

EKO
Na
(U30)

STT
Vy
(U30)

MEC
Pa
(U30)

   

 
Č
t

 

 

CAD (N)
Sr
(ICT2)

CAD (N)
Sr
(ICT2)

CAD (N)
Sr
(ICT2)

STT
Vy
(U30)

ANJ (N)
Ma
(PRE)

CJU
Sk
(U30)

SPS
Si
(U30)

   

CAD (R)
St
(ICT1)

CAD (R)
St
(ICT1)

CAD (R)
St
(ICT1)

RUJ (R)
Hs
(U13)

 
P
á

 

 

ANJ (N)
Ma
(PRE)

NEJ (N)
An
(PRE)

MAT
Hl
(U30)

EKO
Na
(U30)

CJU
Sk
(U30)

L: KOM (N)
Kz
(KOM1)

L: KOM (N)
Kz
(KOM1)

   

ANJ (R)
Vc
(U30)

ANJ (R)
Vc
(U30)

S: KOM (R)
Si
(KOM1)

S: KOM (R)
Si
(KOM1)

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  3.C  (Šmárik Boris, U35)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

STT
Kz
(U35)

AUT
Nm
(U35)

MAT
Hl
(U35)

CAM (1)
Ja
(CNC)

CAM (1)
Ja
(CNC)

CJU
Pr
(U35)

SPS
Sr
(U35)

   

CAM (2)
Is
(ICT2)

CAM (2)
Is
(ICT2)

 
Ú
t

 

 

EKO
Na
(U35)

TVZ
Kv
(TS1)

TVZ
Kv
(TS1)

NEJ (1)
Sk
(U13)

STT
Kz
(U35)

L: KOM (1)
Kz
(KOM1)

L: KOM (1)
Kz
(KOM1)

   

NEJ (2)
Pr
(U35)

S: KOM (2)
Kz
(KOM1)

S: KOM (2)
Kz
(KOM1)

 
S
t

 

 

SPS
Sr
(U35)

AUT
Nm
(U35)

CAD (1)
Sr
(ICT2)

CAD (1)
Sr
(ICT2)

CAD (1)
Sr
(ICT2)

CJU
Pr
(U35)

ANJ (1)
Ma
(U21)

   

CAD (2)
Ss
(ICT3)

CAD (2)
Ss
(ICT3)

CAD (2)
Ss
(ICT3)

ANJ (2)
Ps
(U13)

 
Č
t

 

 

ANJ (1)
Ma
(PRE)

CJU
Pr
(U35)

EKO
Na
(U35)

MEC
Pa
(U35)

OBN
Po
(U35)

MAT
Hl
(U35)

STT
Kz
(U35)

   

ANJ (2)
Ps
(U21)

 
P
á

 

 

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

PRA (D1)
Do
(DI1)

ANJ (1)
Ma
(PRE)

SPS
Sr
(U35)

MAT
Hl
(U35)

MEC
Pa
(U35)

   

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

ANJ (2)
Ps
(U13)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

PRA (D3)
Ca
(DI3)

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  3.D  (Kavková Olga, U33)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

CJU
Kk
(U33)

ZMA
Si
(KOM1)

ZMA
Si
(KOM1)

PRA (D1)
Ku
(DI1)

PRA (D1)
Ku
(DI1)

MAT
Zd
(U33)

SPT
Pa
(U33)

   

PRA (D2)
To
(DI2)

PRA (D2)
To
(DI2)

 
Ú
t

 

 

NEJ
An
(U33)

KVF
St
(ICT3)

KVF
St
(ICT3)

KVF
St
(ICT3)

SPT
Pa
(U33)

ANJ
Kk
(U21)

STJ
Pa
(U33)

   

 
S
t

 

 

TEC
Pa
(U33)

CJU
Kk
(U33)

SPT
Pa
(U33)

EKO
No
(U33)

CAMP
Ja
(CNC)

CAMP
Ja
(CNC)

CAMP
Ja
(CNC)

   

 
Č
t

 

 

ANJ
Kk
(U33)

STJ
Pa
(U33)

TVZ
Kv
(TS1)

TVZ
Kv
(TS2)

OBN
Kv
(U33)

MAT
Zd
(U33)

MAT
Zd
(U33)

   

 
P
á

 

 

ANJ
Kk
(U13)

CJU
Kk
(U33)

STJ
Pa
(U33)

EKO
No
(U33)

TEC
Pa
(U33)

       

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  4.A  (Smičková Martina, U34)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

PD (PD)
Hm
(ICT1)

PD (PD)
Hm
(ICT1)

MAT
Sm
(U34)

NEJ (N)
Sk
(U34)

MOD (PD)
Hm
(U34)

MOD (PD)
Hm
(U34)

MAS (MAS)
Sm
(U34)

   

RIJ (RJ)
Na
(U34)

RIJ (RJ)
Na
(U34)

RUJ (R)
Hs
(U14)

PTP (RJ)
Na
(ICT1)

ANJ (RJ)
Kk
(U13)

ANK (ANK)
Ka
(U19)

 
Ú
t

 

 

MAT
Sm
(U34)

AUT
Nm
(U34)

STT
Vy
(U34)

EKO (PD)
No
(U34)

CJU
Sk
(U34)

TVZ
Kv
(TS1)

TVZ
Kv
(TS1)

   

ANJ (RJ)
Kk
(U21)

 
S
t

 

 

AUT
Nm
(U34)

OBN
Po
(U34)

CJU
Sk
(U34)

ANJ (PD)
Ps
(U21)

SPS
Si
(U34)

MAS (MAS)
Sm
(U34)

     

EKO (RJ)
Na
(U34)

ANK (ANK)
Ka
(U19)

 
Č
t

 

 

SPS
Si
(U34)

ANJ (PD)
Ps
(U34)

CJU
Sk
(U34)

ANJ (PD)
Ps
(U21)

SPS
Si
(U34)

STT
Vy
(U34)

     

ANJ (RJ)
Kk
(U21)

EKO (RJ)
Na
(U34)

 
P
á

 

 

PTP (PD)
Na
(ICT3)

CAM (PD)
Ja
(ICT3)

CAM (PD)
Ja
(ICT3)

PNK (PD)
Kb
(ICT1)

PNK (PD)
Kb
(ICT1)

MAT
Sm
(U34)

     

KMM (RJ)
Si
(KOM1)

KMM (RJ)
Si
(KOM1)

KMM (RJ)
Si
(KOM1)

PRA (RJ)
Si
(KOM1)

PRA (RJ)
Si
(KOM1)

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  4.B  (Holpuch Ondřej, U38)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

SPS
Sr
(U38)

EKO
Zh
(U38)

CJU
Pr
(U38)

ANJ (PPV)
Kk
(U13)

KOM (N)
Kz
(KOM1)

KOM (N)
Kz
(KOM1)

     

ANJ (PPK)
Ka
(U21)

RUJ (R)
Hs
(U13)

 
Ú
t

 

 

MAT
Hl
(U38)

MAS (MAS)
Hl
(U38)

STT
Kz
(U38)

PRA (D1)
Is
(CNC)

PRA (D1)
Is
(CNC)

       

ANK (ANK)
Kk
(U21)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

 
S
t

 

 

TVZ
Ba
(TS1)

TVZ
Ba
(TS1)

STT
Kz
(U38)

ANJ (PPV)
Kk
(PRE)

MAT
Hl
(U38)

NEJ (N)
An
(U13)

KOM (R)
Si
(KOM1)

   

ANJ (PPK)
Ka
(U13)

KOM (R)
Si
(KOM1)

 
Č
t

 

 

CJU
Pr
(U38)

STT
Kz
(U38)

MAS (MAS)
Hl
(U38)

SPS
Sr
(U38)

PTP (PPV)
Na
(ICT3)

ANJ (PPV)
Kk
(U21)

OBN
Po
(U38)

   

ANK (ANK)
Kk
(U13)

CAD (PPK)
Ss
(ICT2)

CAD (PPK)
Ss
(ICT2)

 
P
á

 

 

CJU
Pr
(U38)

MAT
Hl
(U38)

SPS
Sr
(U38)

CAM (PPV)
Is
(CNC)

CAM (PPV)
Is
(CNC)

CAD (PPV)
Sr
(ICT2)

CAD (PPV)
Sr
(ICT2)

   

CAM (PPK)
Ja
(ICT3)

CAM (PPK)
Ja
(ICT3)

ANJ (PPK)
Ka
(PRE)

PTP (PPK)
Na
(ICT3)

 

(rozvrh platný od 18.9.2017)

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49  4.C  (Kozáková Věra, U19)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:45-10:30

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:30-13:15

7
13:20-14:05

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

 
P
o

 

 

SPS
Si
(U19)

STT
Kz
(U19)

ANJ (1)
Kk
(U21)

CJU
Pr
(U19)

CAD (1)
Sr
(ICT3)

CAD (1)
Sr
(ICT3)

MAS (MAS)
Sm
(U34)

   

ANJ (2)
Ps
(U13)

ANJ (2)
Ps
(U21)

PTP (2)
Na
(ICT1)

ANK (ANK)
Ka
(U19)

 
Ú
t

 

 

ANJ (1)
Kk
(U21)

CJU
Pr
(U19)

NEJ (N)
Pr
(U19)

MAT
Ko
(U19)

SPS
Si
(U19)

PRA (D1)
Ss
(CNC)

PRA (D1)
Ss
(CNC)

   

ANJ (2)
Ps
(U19)

RUJ (R)
Hs
(U13)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

PRA (D2)
Ku
(DI2)

 
S
t

 

 

STT
Kz
(U19)

MAT
Ko
(U19)

CJU
Pr
(U19)

SPS
Si
(U19)

OBN
Po
(U19)

MAS (MAS)
Sm
(U34)

PTP (1)
Na
(ICT2)

   

ANK (ANK)
Ka
(U19)

 
Č
t

 

 

EKO
Zh
(U19)

MAT
Ko
(U19)

KOM (1)
Kz
(KOM1)

KOM (1)
Kz
(KOM1)

CAM (1)
Is
(CNC)

CAM (1)
Is
(CNC)

     

CAM (2)
Is
(CNC)

CAM (2)
Is
(CNC)

KOM (2)
Kz
(KOM1)

KOM (2)
Kz
(KOM1)

 
P
á

 

 

TVZ
Kv
(TS1)

TVZ
Kv
(TS1)

STT
Kz
(U19)

ANJ (1)
Kk
(U19)

CAD (2)
Ss
(ICT2)

       

CAD (2)
Ss
(ICT2)

Zpracováno v systému Bakaláři